Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, çokça tehlikeli olan bir büyüdür. Mutlu bir çiftin bir anda birbirlerinden soğumasına ve ayrılmasına neden olan bir büyü türüdür. İlişkiniz şayet ki bu tür bir maruz kaldıysa, muhakkak sizin çabalarınız ilişkinizi kurtarmak amacıyla yeterli olmayacaktır. Mutlaka bu büyünün kötü tesirinden kurtulmak amacıyla bir medyumla görüşmelisiniz ve büyünün kötü tesirini üzerinizden kaldırmalısınız. Bunu yapmadığınız takdirde ilişkiniz bitmeye mahkum olacaktır. Çünkü büyülen partneriniz, bundan sonra hiçbir şekilde size ilgi duymayacaktır. Hatta sizden tiksinmeye ve nefret etmeye başlayacaktır. Ona söyleyeceğiniz en olumlu sözler bile o kişide ters tesir yapacaktır. Size karşı tamamiyle negatif ve nötür bir tavır sergileyecektir. Sizden bir an evvelce ayrılmak amacıyla her yolu deneyecektir.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

* Evden soğutma büyüsü,

* Alkolden ve kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü,

* İşten soğutma büyüsü,

* Cinsellikten soğutma büyüsü,

* Aileden soğutma büyüsü,

* Erkeği eşinden soğutma büyüsü,

*Kadını kocasından soğutma büyüsü,

* Soğuma büyüsü…

Soğutma Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Soğutma büyüsü amacıyla gereksinim duyulan büyü malzemeleri yalnızca biraz kara iplik, ufak bir leğen su, bir oran tuz ve iki adet ağaç çubuk parçasıdır.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Soğutma büyüsü en süratli etki gösteren büyülerden biridir. Büyünün bütün işlemleri iki günde yapılıp hazırlanabilir.

Büyü programı bitter bitmez etkisini gösterir. Soğutma büyüsü, gerçekleştirdikten sonra her geride bıraktığımız gün etkisini biraz daha artırır ve bir kamer ayı bitince yani 28-29 günde en kuvvetli etkilerini gösterir. Bu bir aylık vakit dolunca bireylerin bütün duyguları değişmiş olur ve ayrılık fikri net olarak öne çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir