Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, kişinin iradesine kilit vuran, istemeden yapılan hareket ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlayan ve yapılan insana kısa süre içerisinde etkisini gösteren, sonuç açısından insanları memnun eden bir büyü türüdür.

Bizim konumuz papaz büyüsü yapmak değil, bunun bozma yöntemleri üzerinde durmaktır. Papaz büyüsü, adında papaz var diye papazlar tarafından yapılmaz. Çoğu büyüde olduğu gibi orta çağ-pagan inanışından çıkmıştır. Hristiyan din adamları papaz büyüsü yapmazlar.

Papaz Büyüsü Hakkında

Papaz büyüleri içerik bakımından “Kara Büyü” kategorisinde yer alırlar. Bunun nedeni büyü yapılanın vücuduna ait bir parça ile (adet kanı, meni, saç, idrar, tükürük, tırnak, v.b.) yapılmasıdır. Etkilenmek istenen kişinin vücuduna yedirme-içirme yöntemiyle yerleştirilerek etkili olması sağlanır. Ancak uzaktan etki etme yöntemleri de mevcuttur. Bu konuyu daha fazla irdeleyip kafanızı karıştırmak istemiyorum. Zaten ben büyü yapmıyorum. Büyü yapmak dinimizce haramdır. Bazı internet sitelerinde “Papaz Büyüsü Tarifi” diye yalan yanlış bilgiler gezmektedir. Bu konuda dikkatli olmanız rica ediyorum. Papaz büyüleri çok farklı amaçlarla kullanılabilir. Yazımın devamında bunlara değineceğim.

CİNSEL BAĞLILIK İÇİN PAPAZ BÜYÜSÜ

Erkek veya kadının cinsel fonksiyonlarını tamamen durduran, bilinen en yaygın büyü türlerinden biridir. Bu büyüden etkilenen kişi en kısa sürede eşine veya bir başkasına karşı cinsel anlamda etkisiz olacaktır. Papaz büyüsü ile insanlar çok kuvvetli bir şekilde insanların iradelerini kontrol alarak bazı konularda yönlendirilebilirler. Papaz büyüsünün en önemli farklılığı, büyüye maruz kalan kişi erkek veya kadının kesin bir tutku ile kendisine bağlanmasını, karşı cinsten başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması amacıyla yapılan büyüdür. Kişi, büyünün etkisiyle adeta büyü yapanın kontrolüne girer ve istediği gibi yönetilebilecek hale gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir