Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü birçok amaca hizmet eden bir büyüdür. Birbirini sevenleri ayırmak, insana zarar vermek, hasta etmek gibi birçok farklı anlamda bu büyü yapılabilir ve tüm seçenekler kötü amaç taşıyan seçeneklerdir. Zira bu yüzden de bu büyüye kara büyü dememiz mümkündür. Ölü toprağı büyüsüne başvuran insanlarım gözü genelde dönmüştür ve aynı şekilde bu büyüyü yapacak medyumunda amacı sadece para kazanmaktır. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra vicdan azabı çeken birçok insan olduğunu ve bu yüzden de acele olarak bu kararın alınmaması gerektiğini hatırlatalım.

Ölü Toprağı Büyüsü Etkisi

Ölü toprağı büyüsü, 1. Haftanın sonunda yatsı namazından sonra etkisini gösterir ve ne yazık ki etkiler fazlası ile büyü yapılan kişide kendini gösterecektir. Eğer birisini hasta etmek için yapıldı ise, kişi hasta olacaktır veya birilerini ayırmak için yapıldı ise, birbirlerini çiftler ne kadar çok severse sevsin çiftler çok kısa süre içerisinde ilişkilerine nokta koyma kararı alacaktır. Ciddiye alınmayacak küçük sorunlar bile bu dönemde çiftler arasında çok büyük bir sorunmuş gibi algılanır ve bu küçük sebepler büyük kavgalara neden olur. Çift arasında ki sevgi ve saygıdan bir süre sonra esame kalmayacaktır.

Ölü Toprağı Büyüsünü Bozma

Ölü toprağı büyüsünü bozmak için genelde büyüyü yaptıran kişiler sonradan pişmanlık duydukları için medyuma tekrar geri dönüş sağlarlar. Azınlıkta da olsa, yapılan büyüyü fark edip medyuma gelen insanlar da vardır. Büyünün bozulması için öncelikli olarak büyüde yapılan muskanın bulunması zaruridir. Bu aşamadan sonra medyuma süreç iyi bir şekilde anlatılmalıdır ve büyü bozma her medyum için kolay bir durum değildir. O yüzden dürüst ve işin erbabı bir medyum ile görüşmeniz, size büyünün bozulmasında büyük katkı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir