İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü Hakkında

Kadın erkek ilişkisinde iki tarafında farklı kriterleri bulunur. Kimi göze hitap eden güzel bir eş isterken kimisi maddiyata ve cüzdana bakarak gelecek kaygısı yaşamamak ister. Kimisi iç güzelliğinin ön planda olarak ömür boyu saygı ve sevgi ile dolu yılları yaşamak ister. Herkesin her bireyin şahsi yaşantısı aldığı eğitim bu konularda farklı fikirlere sahip olmasına sebebiyet verir. Geçmişte yaşanmışlıklar edinilen farkındalıklar ve yaşanamamış uhde kalmış duygular hemen hepsinin ilişkilere etkisi oldukça önemli derecede etkisi vardır. Kadınlar erkeklere göre daha duygusal bakarken maddi konuları da ihmal etmezler.

Evliliği erkeklere göre farklı bir yaşantıya farklı bir yuvaya geçiş olarak gördüklerinden bulundukların konumun bir üst basamağı olması için böyle bir yolu tercih ederler. Erkekler ise evin idaresi için çalıştıkları için aradıkları kriterler farklılık gösterir daha çok sadakat veya güzellik ararlar. Kadınlar bir erkeğe aşık olduklarında onu kaybetmek istemezler ve ellerinden gelenden fazlasını yaparlar. Seven bir kadın çok şeyi göze alabilir. İmkanlar dahilinde kendi elinden geleni yapar. İmkanlar tükendiği noktada bir hoca veya medyum aracılığı ile sevdiklerine bağlama büyüsü yaptırarak kendilerine bağlayabilirler. Bu büyülerden biri olan idrar büyüsü nasıl bozulur? Nasıl anlaşılır? İşte bu soruların yanıtını ancak iyi bir medyum verebilir.

İdrar Büyüsü Nedir ve Nasıl Bozulur?

Kadınların erkeklerini elden kaçırmamak için başvurduğu çok yöntem vardır. Ancak iş işten geçtiği durumlarda kadınlar ilk günlerde erkeklerini etkiledikleri güne dahi dönseler adamın gözü bir kere dışarı çıktımı geri dönüşü çok zor olabilir. İşte böylesi durumların çözümü büyü ile hoca veya medyumların vereceği desteklerdir. Büyü yardımı ile erkeği tekrardan kendilerine ve evlerine bağlayarak yuvanın yıkılmasının önüne geçmiş olurlar. İdrar ile yapılan büyü en etkili tılsımlar arasında sayılmaktadır. Oldukça kuvvetli olan idrar büyüsü nasıl bozulur? böyle bir büyüyü önce anlamak lazımdır ki kolay kolay anlaşılacak bir büyü değildir. Kişi zaten kendisine yapılmış böyle bir olayı fark etmez hatta fark edenler onu uyarsa dahi inkar yoluna gider. Bu yüzden yakınlarınızda böyle bir olaydan şüphe duyarsanız inandırmaya çalışmayın hocadan yardım alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir