Dil Bağlama Büyüsü

Hayatımız boyunca yaptığımız bazı şeylerin duyulmaması için tüm içtenliğimiz ile çaba gösteririz. Ya da birisi ile hiç paylaşılmaması gereken bir münasebette bulundunuz, belki de sizin yaptığınız bir işlemi bir başkası biliyor ve bunu hiç kimsenin bilmemesi ve duymaması gerekiyor. Dil Bağlama işleminde sizin saklamak istediğiniz işe şahit olan kimsenin sırrınızı hiç kimseyle paylaşmamasını sağlayabilirsiniz. Lakin, siz haricinde bilen canlının bazı nitelikli bilgileri gerekmekte. Yani dil bağlama büyüsü sizin için çok önemli olan bir sırrınızın korunmasında size yardımcı olur.

Dil Bağlama Büyüsü Etkileri

Bu bilgilerin oluştuğu durumda öncelikle sizin kimseye paylaşmaması gerektiğini söylemeniz gerekmekte. Konuşmanızdan bir fayda elde edemezseniz ancak Dil Bağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınız bireyler üzerinde şayet sırrınızı birisi ile paylaşma anına geldiğinde söylemeyi düşündüğü anda içine karalar bağlar ve aklını fikrini kazıyacak şiddette karamsar düşüncelere dalar. Söylemek istese bile bu düşünceler ile kendi beynini tırmaladığından dolayı, hiç bir şekilde sırrınızı dile getiremeyecektir. En çok tercih edildiği sorun bu olduğundan örneği bu şekilde paylaşabilirim. Bunun yanında aileden veya düşmanınızdan size gelecek konuşmaları bile etkili bir şekilde engelleyebilirsiniz. Bu büyüyü kimler yaptırır, bunu daha detaylı şekilde inceleyelim.

Dil Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Yukarıda belirttiğimiz üzere sır saklamak için çok iyi bir yoldur dil bağlama büyüsü ve sırrını saklamak isteyen insanlar haricinde, kaynanasının veya gelinin dilini bağlamak içinde bu büyü tercih edilir. Ayrıca iş hayatında da patronundan çok çeken çalışanlarda, patronunun dilinden kurtulmak ve sivri dilinin yumuşaması için bu büyüyü yaptırabilmektedir. Dil bağlama büyüsünü iki sevgili ailelerden dolayı kavuşamadıklarında, ailelerinin olumsuz bakış açısını değiştirmek içinde bu büyüyü yaptırırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir