Dikiş Büyüsü

Dikiş büyüsü, günümüzde 41 dikiş büyüsü olarak daha çok bilinse de bu büyünün orijinal ismi dikiş büyüsüdür. Bu büyü, büyü aleminde oldukça fazla şöhrete sahiptir. Nitekim saf kötülük barındıran insanların birine zarar vermek istediklerinde bu büyüye başvurdukları bilinir. Bu büyü bilindik en eski büyülerden biridir ve İbraniler zamanından bu zamana kadar bu büyünün geldiği tahmin edilir. Geçmişten bugüne tabi ki birçok değişime uğramıştır; ama her değişiklik bu büyüyü daha da kötü sonuçlar doğuran bir büyü yapmıştır.

Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 kez dikişin atılması ile yapılan bu büyüde her dikiş sonrasında kim için büyü icra ediliyor ise o kişinin ismi söylenir. Bu sırada farklı dualar da medyum tarafından okunur. Bu büyünün çok daha etkili olması için her gün 1 adet dikişin atılması gerekir ve 41 günlük süreçte bu büyünün tamamlanması gerekir. Tabi birçok medyum bu yolu seçmemektedir. Atılacak dikiş büyü yapılan kişinin herhangi bir elbisesine olmalıdır. Eğer kişinin iç çamaşırına bu dikişler atılır ise büyü etkisini çok daha hızlı ve kuvvetli bir şekilde gösterecektir.

Dikiş Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Dikiş büyüsü birçok farklı şekilde etkisini gösterir. Maddi anlamda kişiyi zor günler bekler ve her geçen gün maddi anlamda içeri girer. Bunun yanı sıra evli çiftler için bu büyü yapıldı ise, 2 haftalık süre sonunda çiftler birbirleri ile sürekli dalaşır hale gelir ve kavgalarının şiddeti çok ileri boyutlara gidebilir. En kötü etkilerinden biri hiç şüphesiz ki psikolojik anlamda etkileridir. İnsanı cinnet geçirme seviyesine bile getirebilir ve cinnet geçiren insanın neler yapabileceğini söylememize de gerek yok sanırım. Son olarak erkeklerde cinsel anlamda iktidarsızlığa da sebep olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir