Boşanma Büyüsü

Her evlilik mutlu olmak için yapılır elbette; ama bazı evliliklerde mutluluk pek de görülmeyen bir ifadedir. Bazen çiftlerden birisi fiziksel  veya duygusal anlamda karşı tarafa şiddet uygulayabilmektedir. Yada bu kadarına bile gerek duymadan sevgi veya saygı bittiği için boşanma talebinde bulunabilmektedirler. İşte bu tür durumlarda boşanma büyüsü insanlar için kurtuluş kapısı olabilmektedir. Nitekim ülkemizde birçok kadın eşinden boşanmak istediğinde başına kötü olaylar gelmekte ve birçok kadın sadece bu yüzden canından olmuştur. İşte bu yüzden de boşanma büyüsü bu süreçte çiftler için en zararsız bir şekilde boşanma aşamasının geçilmesini sağlar.

Boşanma Büyüsü Etkileri

Boşanma büyüsü etkilerini 7 ila 20 gün arasında göstermeye başlar. Büyü her geçen gün daha da tesirini büyü yapılan kişiler üzerinde gösterir. Boşanma büyüsünün etkileri, kendisini sinsi bir şekilde göstermez aslında ve bu büyünün etkilerini dışarıdan büyü yapılan kişileri yakından tanıyan birisi kolayca fark edebilir.

Eşleri Ayırma Büyüsü ve Boşanma Büyüsü Aynı Mı?

Eşleri ayırma büyüsü ile boşanma büyüsü birçok zaman birbiri ile karıştırılır. Hatta sonuç olarak ikisi de boşanma ile biter. Yalnız eşleri ayırma büyüsü, 3. Şahıslar tarafından kötü niyetle gerçekleştirilir. Boşanma büyüsü ise, çiftlerden biri tarafından genellikle gerçekleştirilir. Bu yüzden de bu büyüler amaç açısından birbirinden ayrılırlar.

Boşanma Büyüsünü Kimler Yapar?

Boşanma büyüsü basit bir süreç değildir. Bilgi birikimi ile birlikte bazı yetenekler gerektirir ve bunu da ancak kendini ispatlamış bir medyum gerçekleştirebilir. Bu tür bir medyumu bulmak, günümüz şartlarında çok zordur. İnternet üzerinde ki her medyuma asla inanılmamalı ve medyum için araştırma yaparken en detaya inilerek araştırılmalar yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir