Bakla Büyüsü Nedir?

Aşk ve muhabbet için eğer bir büyü arıyorsanız ve hangi büyü yöntemini tercih edeceğinize karar veremiyorsanız, bakla büyüsünü seçmek isteyebilirsiniz. Zira birçok aşk büyüsüne nazaran daha etkili bir büyü denilmesi mümkündür. Tek bir dezavantajı vardır, o da büyünün etkisini hemen göstermemesi ve 41. Günün başlangıcı ile birlikte büyünün etkisini göstermesi beklenir.

Bakla Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu büyünün genel amacı aşk ve muhabbet sağlamaktır ve bu konuda gerçekten iyi bir büyü yöntemidir. Birisini çok sevmesine rağmen ne yaptıysa istediği sonucu alamayan insanlar genelde bakla büyüsü yöntemine başvururlar. Bu büyü farklı amaçlar içinde yapılabilir. Şöyle ki, bir ebeveyn evladının güzel bir birliktelik yaşaması için bu büyüyü yaptırabilir veya aile huzurunun yerine gelmesi içinde bu büyü yaptırılabilir. Dağılan aileleri toparlamak için birçok medyum bakla büyüsünü tercih eder ve evden ayrılan kim ise bakla büyüsü ona yapılır ve evden ayrılan kişi  40 günlük süreç sonrasında evine döner ve evdeki huzur da tekrardan sağlanır.

Bakla Büyüsünün Özellikleri

Sevdiği insana kavuşmak ve onunla bir ömür mutlu bir hayat sürdürmek isteyenlerin daha çok yaptırdığı büyü olan bakla büyüsü, iki taraf haricinde ki diğer insanlar tarafından da yaptırılır. Bu büyüde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sabırdır ve 40 gün boyunca baklaların ateşe atılması gerekliliğidir. Eğer bir gün bile bu işlem aksatılır ise, büyük bir ihtimalle bu büyü tutmayacaktır ve tekrar edilmesi gerekecektir. Ayrıca her bir baklanın arkasına büyü yapılan kişinin isminin yazılması zorunludur. Eğer bir tane bile baklada bu isim yok ise, yine o büyünün tutma ihtimali minimum seviyeye inecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir