Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Kolay ve etkili ayırma büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir, kimlere uygulanabilir ve benzeri birçok soru için sizinle birlikteyiz. Ayırma büyüsü hakkında tüm detayları sizin için paylaşıyoruz.

Ayırma Büyüsü Nedir ?

Ayırma büyüsü, adından da belli olacağı üzere insanları birbirinden ayırmak için uygulanan bir büyüdür. Evlileri ayırma büyüsü, nişanlı bir çifti ayırma büyüsü ya da sevgilileri ayırma büyüsü gibi büyü çeşitleri bulunmaktadır. Ayırma büyüsünün amacı birbirini seven ya da ortada sevgi olmasa da bir arada olmak zorunda kalan kişilerin ayrılmasını sağlamaktır. Bir türlü boşanamayan evli çiftlerin sorunsuz bir şekilde ayrılması da bu büyü ile mümkün olabilmektedir.

Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar?

Ayırma büyüsü, birbirine sevgi, saygı ya da mecburiyetten bağlı çift ya da grupları birbirinden ayırmaya yaramaktadır. Bazen bunlar iki kişilik bir çift olabileceği gibi aile ya da akrabalar gibi kalabalık gruplar da olabilmektedir. İnsanları ayırmanın ne kadar günah olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu yüzden bu tür bir günaha bulaşmadan önce ciddi ciddi düşünülmesi tavsiye edilir. Bu büyü iyi niyetli büyü olarak da ayrıca kullanılabilmektedir. Bitmesi gereken bazı evlilikler elbette olabilir ve bu durumlarda bu büyü tavsiye edilir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Ayırma büyüsünde birçok farklı yöntem kullanılmaktadır. Fakat bu yöntemlerden en etkilisi vefk büyüsü olarak karşınıza çıkmaktadır. Dörtgen biçiminde hazırlanmış olan vefk içine çemberler çizilerek oluşturulmakta olan büyü, büyü yazısının da bu alana eklenmesinden sonra ayrılmasının istendiği çiftin yastığının altına koyulmalıdır. Yastık altına büyünün yerleştirilmesinin imkânsız olduğu durumlarda ise bu büyü, çiftin yaşadığı evin temelinde görünmeyen en uygun yere koyulur ya da gömülmesi sağlanır. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra büyünün tutmasını beklemek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir