Aşk Büyüsü

Her ne kadar büyü olarak adlandırılsa da Aşk Büyüsü, sevgiliye duyulan özlemin ve hasretin sonucunda ortaya çıkan bir istektir. Sevdiğimiz insandan karşılık görmek ve onun da bizi sevmesini isteriz. Varlığı en eski medeniyetlere dayanan aşk büyüsü bir çok kişi tarafından varlığı kabul edilmiş bir olgudur.

Aşk Büyüsünün Amacı Nedir?

Çiftlerin birbirlerine olan sevgilerinin arttırılması, huzurlu ve devamlı bir ilişkinin sağlanması ve ayrılma tehlikesi olan çiftlerin yeniden yakınlaşmasını amaçlayan aşk büyüleri farklı isimler almış olsalar da amaçları aynıdır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Aşk büyüsü basit bir işlem değildir. Olumlu sonuç alabilmek için işinin ehli olan gerçek bir medyumla çalışmanız gerekir. Kulaktan dolma bilgilerle kendi başınıza yapmaya çalışmanız halinde istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk büyüsünün pek çok yolu ve çeşidi olsa da, aşk büyüsü yapımındaki önemli hususlar:

Büyüye İnanç: Yapılacak olan her işte olduğu gibi aşk büyüsünün de yapımında büyüye olan inancın yüksekliği oldukça önemlidir. Büyü hakkında tereddüde düşmek etrafınıza kötü enerji yaymanıza sebep olur ve büyünün tutmasını engeller.

Doğru Malzemeler ve Sözler: Ayrıca büyü yapımında kullanılan malzemelerin tam olması ve söylenecek kelimelerin doğru ve tam olması da önemli bir konudur. Malzemelerde en ufak bir eksiklik ya da okuma sırasında kelimelerdeki tek harfi bile atlamanız büyünün tutmaması ile sonuçlanır.

Doğru yapıldığı taktirde, Asya aşk büyüleri içinde bulunan Canbar Aşk Büyüsü, en etkili aşk büyüsü olarak kabul edilir. Farklı aşk büyüleri de mevcuttur; ama en çok kullanılanı Canbar Büyüsüdür. Eski medeniyetler tarafından çok güçlü olduğu savunulmuş ve bozulmasının zor olduğu, bozma çabalarının da çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlandığı görülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir